Reklama

Niedziela Łódzka

Łódź - Porszewice: Kościół Świadomy Celu

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Sincerely Media

Pod koniec lutego w Ośrodku Konferencyjno - Rekolekcyjnym w Porszewicach odbędą się aktywne warsztaty przedstawiające w praktyczny sposób wypróbowany w wielu krajach na świecie skuteczny model budowania wspólnot i parafii ewangelizacyjnych.

Dwudniowe szkolenie jest praktycznym przewodnikiem ukazującym jak rozwijać dynamiczne wspólnoty i parafie zdolne do realnego wzrostu duchowego każdej osoby i skutecznej ewangelizacji.

Zjazdy zawierają w sobie konferencje oraz warsztaty w grupach, w dwóch terminach: 25-26.02/2022 (od piątku od godz. 9:00 do soboty do godz. 20:00) - o tematach: “Owocny model i wizja wspólnoty/parafii” oraz “Ukierunkowanie na skuteczną ewangelizację”. Drugi zjazd planowany jest w maju (27-28.05.2022) w tematyce: “Skuteczny proces formacji uczniów” oraz “Małe grupy biblijne i uzdolnienie członków do służby”.

Reklama

Organizatorzy biorą pod uwagę sytuację pandemiczną, wówczas zjazdy mogą zostać zastąpione kilkoma spotkaniami online (wtorek: 18:00-21:30), co będzie się wiązało ze zwrotem części kosztów.

Warsztaty przeznaczone są dla proboszczów parafii lub duszpasterzy wspólnot wraz z liderami świeckimi (lub zespołami duszpasterskimi np.: rad parafialnych) oraz zespołów liderów wspólnot.

Cena: 400-660 zł / os. w zależności od opcji zakwaterowania oraz nocleg z pełnym wyżywieniem (od obiadu w piątek do kolacji w sobotę), podręcznik uczestnika oraz książkę pt.”Kościół Świadomy Celu”. Cel i wizja warsztatów

Wydarzenie objęte jest patronatem Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji oraz Abp Grzegorza Rysia – Metropolita Łódzki

Organizatorem jest Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA pod patronatem Zespołu KEP ds. NE.

Pod poniższym linkiem są szczegółowe informacje i zapisy: https://nowaewangelizacja.org/zapraszamy-liderow-na-warsztaty-kosciol-swiadomy-celu/ 

Kontakt:
o. Krzysztof Czerwionka CR – Pasterz WCZ Galilea, Dyr. Biura krajowego SESA Polska
+48 502 545 222, 34-205 Stryszawa 589,
o.krzysztof@galilea.pl, www.galilea.pl

2022-01-26 09:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Łódź: Pożegnanie śp. księdza Krzysztofa Kowalskiego

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

ks. Paweł Kłys

W kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Łodzi na os. Retkinia celebrowana była Msza Święta pogrzebowa za śp. księdza Krzysztofa Kowalskiego wikariusza tamtejszej parafii. Liturgii pogrzebowej przewodniczył metropolita łódzki arcybiskup Grzegorz Ryś.

CZYTAJ DALEJ

Czy wiesz, że św. Jan Paweł II napisał dla swojej mamy wiersz?

2022-05-26 09:48

[ TEMATY ]

Jan Paweł II

Episkopat

10 lat po śmierci swojej mamy, Karol Wojtyła napisał wiersz, który jej zadedykował. W artykule prezentujemy treść tego wyjątkowego utworu.

Jan Paweł II o swojej mamie:

CZYTAJ DALEJ

Abp Kupny do neoprezbiterów: Wiernie głoście Ewangelię - bez retuszu, przeinaczeń, zgodnie z wykładnią Urzędu Nauczycielskiego Kościoła.

2022-05-28 11:22

Tomasz Lewandowski

Abp Józef Kupny podczas udzielania świeceń kapłańskich

Abp Józef Kupny podczas udzielania świeceń kapłańskich

W katedrze wrocławskiej święcenia kapłańskie, z rąk arcybiskupa Józefa Kupnego, przyjęło dziesięciu diakonów. Ośmiu diecezjalnych oraz dwóch zakonnych [klaretyni].

Ks. Tomasz Grabiński, ks. Marcin Kamieniak, ks. Wiesław Mąkosa, ks. Wojciech Porzuczek, ks. Wojciech Selak, ks. Piotr Spaliński, ks. Marek Stępkowski, ks. Cyryl Zieliński, ks. Michał Ochnik CMF, ks. Marek Szczepański CMF

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję